(CES 2014) Sony SmartBand – chytrý náramek nejen pro sport a fitness

smartband

S chytrými hodinkami a nyní i náramky se doslova roztrhl pytel a vypadá to, že v roce 2014 půjde o hodně trendy zboží. Ani Sony nechce přijít o peníze z tohoto segmentu a tak na veletrhu CES představilo svůj koncept chytrého náramku. SmartBand nemá displej, zato má mít spoustu nejen sportovních funkcí. S heslem “log your day”, tedy zaznamenej svůj den, nabídne Sony detailní přehled o všem, co jste dělali.

smartband

SmartBand nabídne kromě fitness funkcí (krokoměr, spálené kalorie) i přehled o podstatných událostech vašeho dne, potažmo vašeho života. To vše díky propojení s mobilním telefonem a aplikaci Lifelog.

nexusae0_SmartBand3

Náramek prý umožní připomenout si minulost, dostat to nejlepší z přítomnosti a plánovat budoucnost. Náramek můžete použít i jako ovladač audio přehrávače. Jak bývá u japonského výrobce dobrým zvykem, SmartBand je vodotěsný.

sony-core

Jak to vlastně Sony myslí, je lépe vidět z dvouminutového videa.

Log your life with SmartBand — the innovative fitness and lifestyle wristband from Sony

Log your life with SmartBand -- the innovative fitness and lifestyle wristband from Sony

Zdroj: PhoneArena

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)