Sony chystá Honami Mini – zařízení snů s 4,3″ displejem a Snapdragonem 800? (spekulace)

Sony-Xperia-Honami-Smartphone

Vypadá to, že krátce po představení vlajkového modelu uvést na trh také menšího brášku s přídavkem Mini se vyplácí. Tento model předvedla již společnost Samsung, tchajwanský výrobce HTC již také svoji “mini verzi” modelu One představil a zdá se, že se přidá i Sony. Nové drby totiž hlásají, že by se dosud nepředstavený model Honami mohl také dočkat menšího brášky. Zmínka o Sony Honami Mini se na internetu objevila v podobě zařízení s kódovým označením Ray 3. A specifikace? Brutální! Displej by se měl pyšnit velikostí 4,3″ s HD rozlišením, pohánět by jej měl čtyřjádrový Snapdragon 800 s frekvencí 2,3 GHz, kterému sekunduje 2GB RAM paměť. Z vlajkového modelu by měl být zachován také 20MPx fotoaparát, paměť nabyla hodnoty 16 GB a baterie 2400 mAh.

Sony-Honami-Mini

Jistě si teď v duchu říkáte, že kdyby se tato slova potvrdila, tak je to váš favorit na nový přístroj. Přeci jen přístrojů se 4,3″ displejem a skvělým hardwarem je neuvěřitelně málo. Bohužel jsou toto jen spekulace, které vyšly ještě dříve, než byl oficiálně představen vlajkový model Sony Honami, a tak si nemůžeme být ničím jisti. Je ale jasné, že se to v průběhu roku ještě dozvíme.

zdroj: gsminsider.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)