Sociální síť Google+ dostává velký update – redesign, stories a další

google+ cover

Google se nás snaží přesvědčit, že právě jeho sociální síť Google+ je tou pravou, kterou bychom měli chtít používat. Nachystal pro nás velkou aktualizaci, jež přináší několik úplně nových funkcí. Změny se dotknou i vizuální stránky mobilní aplikace. Vezměme to ale popořádku. Především se mluví o dvou nových funkcích se jménem: Auto Awesome Stories a Auto Awesome Movies. Google+ je nově celý úplně awesome, tedy skvělý. Stories má za úkol dávat dohromady vaše fotky a videa, navázat je k místu, kde jste byli a následně vám je působivě prezentovat. Může z toho být váš cestovatelský deníček. Svou dovolenou si můžete prohlédnout chronologicky den za dnem. Výsledný efekt bude nejvíce záležet na fotkách, které pořídíte. Google+ je pak efektně naservíruje.

google-stories Pro ukázku klikněte na obrázek.

Auto Awesome Movies dělá něco podobného, ale přesto jinak. Vaše fotky a videa jsou tentokrát poskládány do videokoláže. Nechybí automatické přechody a soundtrack. Zkrátka to, s čím byste se v Movie Makeru trápili dvě hodiny, vytvoří Google+ v několika vteřinách. Trochu nám to připomíná videa, co umí vytvářet Zoe od HTC. S oběma funkcemi můžete začít tím, že nahrajete své fotky do Google+. Auto Awesome vychytávky se o zbytek postarají za vás.

My Auto Awesome Movie

My Auto Awesome Movie

Také jsme mluvili o redesignu. Google se snažil prostředí zatraktivnit dominantním červeným pruhem. Nově by mělo být snadné i vytváření GIFů a procházení opravdu velkých fotoalb na Androidu.

Snímek obrazovky 2014-05-20 v 23.06.05

Pokud jsme vás dostatečně navnadili, pro nedočkavce máme APK soubor ke stažení. Připomínáme, že instalace je na vlastní nebezpečí. My ostatní bychom se updatu měli dočkat v průběhu týdne.

Currents
Currents

Jakou sociální síť používáte vy?

Zdroje: AndroidPolice, GoogleBlog.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)