Samsung pravděpodobně nebude vyrábět nový Nexus 10!

nexus10-front

Společnost ASUS začala pomalu distribuovat nový Nexus 7 a už se začíná spekulovat o možném nahrazení Samsungu při výrobě připravovaného tabletu Nexus 10. Odkud všechny tyto spekulace pochází?

  Asus

Podle Russell Holly, který pracuje pro internetový portál Geek.com, začal jejich interní zdroj ze společnosti Google hovořit o možném nahrazení Samsungu Asusem při výrobě nového Nexusu 10. Také potvrdil příchod zařízení Asus Nexus 10 ještě před koncem tohoto roku a jeho prodej přes obchod Play. Prodeje v kamenných obchodech bychom se prý měli dočkat ještě před začátkem léta. Vše by tak nasvědčovalo velmi dobrému vztahu společností Google a Asus, který vyústil ve velmi úspěšný produkt v podobě Nexusu 7. O specifikacích nového zařízení doposud není nic známo, na více informací si prozatím budeme muset ještě počkat.

Samsung Nexus 10

Je také možné, že pokud by nový Nexus 10 opravdu vyráběl Asus místo Samsungu, tak bychom se mohli dočkat mnohem lepší distribuce a ceny v ČR!

Přivítali byste změnu výrobce? Myslíte si, že by zařízení bylo lépe dostupné?

Zdroj: AndroidCentral

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)