Samsung Note 10: Nové spekulace o vzhledu

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 je velmi očekávaným top modelem, který se světu ukáže koncem léta letošního roku. Díky únikům přesných rozměrů tohoto telefonu se již nyní můžeme podívat, jak bude Note 10 pravděpodobně vypadat.

Průstřel v displeji a chybějící jack

Jak je obvyklé, Samsung Galaxy Note 10 vychází z telefonu Galaxy S10. Z něj si na první pohled bere inspiraci v podobě průstřelu v displeji, který bude tentokrát umístěný uprostřed a nikoli v rohu. Displej bude mít velikost 6,3″ a rozlišení 1440 x 3040 px, těšit se také můžete na podporu HDR10+. Jak je u Samsungu obvyklé, kraje displeje budou mírně zahnuté a ultrazvuková čtečka bude uvnitř displeje, stejně jako u Galaxy S10. Výrobce u Note 10 setřil na otvorech v těle a minulostí je tak 3,5mm jack a tlačítko Bixby. Tělo o rozměrech 151 x 72 x 7.9mm by mělo nabídnout kovový rámeček a očekavají se skleněná záda kvůli bezdrátovému nabíjení. Na zádech naleznete trojitý fotoaparát, u kterého se očekávají podobné parametry jako u Galaxy S10.

Vysoký výkon s obří pamětí RAM

Z již dříve uniklého benchmarku jsme se dozvěděli, že Samsung Galaxy Note 10 bude obsahovat osmi jádrový procesor Exynos 9825 vyrobený 7nm technologií. Suplovat mu bude 8 až 12GB RAM. Výkonem by měl být Note 10 srovnatelný s aktuálně prodávaným S10. Jak se dá očekávat, telefon bude pravděpodobně vyráběn ve dvou verzích, kdy druhá bude osazena procesorem Snapdragon 855 od společnosti Qualcomm. Více se dozvíte v našem starším článku.

Samsung Galaxy Note 10: 360 degree renders [EXCLUSIVE]

Samsung Galaxy Note 10: 360 degree renders [EXCLUSIVE]

Cena a dostupnost Samsungu Note 10

Oficiální představení telefonu Samsung Galaxy Note 10 se očekává na přelomu sprna a září, jak je to obvyklé. Cena bude zajisté podobná loňskému Samsung Galaxy Note 9, který startoval na cenovce 25 990kč. Očekává se také speciální verze s pamětí 512 až 1024GB a 12GB RAM.

Co říkáte na design Samsungu Note 10?

Zdroj: 91mobiles.com

Lukáš Mrkvička
O Autorovi - Lukáš Mrkvička

Velký příznivce moderních technologií, který stále skáče mezi světem Androidu a světem nakousnutého jablka. Na každém si najde něco, co se mu líbí, ale nikdy… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)