Samsung Gear A – kulatý displej, 3G a možnost telefonování

smartwatch

Představení a uvedení hodinek Apple Watch do prodeje zamíchá kartami s chytrými hodinkami, na což samozřejmě musí reagovat i výrobci hodinek na platformu Android. Společnost Samsung stojící za svou řadou Gear chystá nové hodinky, které nabídnou poprvé kulatý displej. Novinka ponese označení Samsung Gear A a pochlubí se kromě Wi-Fi konektivity také 3G modulem a možností volání. Tedy spíše vybavenější varianta hodinek Samsung Gear A. Dá se předpokládat, že po vzoru minulých modelů nebudou hodinky Samsung Gear A vybaveny systémem Android Wear, ale jihokorejská společnost opět sáhne po vlastním řešení v podobě Tizenu.

Samsung Gear A patent

Datum, kdy budou hodinky Samsung Gear A představeny, doposud neznáme. Dá se ale předpokládat, že si Samsung pospíší, neboť největší konkurent, společnost Apple, již uvádí Apple Watch do prodeje a na to musí Samsung rychle zareagovat.

zdroj: sammobile.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)