Samsung Gear 2 přijdou s klávesnicí Fleksy

gear-2-group-3_1

Společnost Samsung ukázala na veletrhu MWC 2014 nové modely chytrých hodinek Gear 2. Čím více se blíží jejich oficiální uvedení na trh, tím více mezi nás proniká různých detailů a informací. Poslední taková informace se týká možnosti psaní SMS zpráv přímo z hodinek a použité klávesnice.

Fleksy_Logo

V chytrých hodinkách Samsung Gear 2 by podle všeho měla být integrována klávesnice Fleksy, díky které budete moci psát poznámky či SMS zprávy. Společnost Fleksy se zabývá vývojem klávesnice pro zařízení s malými displeji, se kterou jsme se mohli setkat již u prvního modelu Samsung Galaxy Gear. U prvního modelu bylo však potřeba použít alternativní ROM s Nova Launcherem, což nyní potřeba nebude.

Fleksy

V hodinkách bude kromě klávesnice také aplikace FleksySMS, která umožní psaní textových zpráv. Vývojáři slibují pohodlné psaní na malém displeji, a to díky chytrým opravám a predikčnímu algoritmu. Jak bude klávesnice využitelná v praxi, se dozvíme již velmi brzy. Hodinky by se měly začít prodávat koncem tohoto měsíce.

Líbí se vám možnost psaní textu na hodinkách?

Zdroj: Fleksy

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)