Samsung vysvětlil, proč se pozastavila aktualizace na Android Oreo

aktualizace na android oreo samsung galaxy s8

Aktualizace na Android Oreo pro Galaxy S8 a S8+ konečně začala vycházet, po pár dnech se ale stopla. Společnost Samsung vydala prohlášení, proč se to stalo. A jak se předpokládalo, v aktualizaci byl problém, který postihoval malé procento uživatelů.

Aktualizace na Android Oreo některým způsobovala restartování telefonů

Samozřejmě, že uživatelé nejsou rádi, obzvlášť po dlouhém beta testování. I díky tomu se od začátku spekulovalo, že se nebude jednat o nějaký velký problém, každopádně stále to znamenalo odklad aktualizace, a to zatím několikadenní.

Samsung Galaxy S8 je takový malý počítač

Samsung již také prozradil, kde je problém. U malého počtu uživatelů, způsobila aktualizace na Android Oreo to, že se jejich telefon z ničeho nic restartuje. Zároveň prozradila, že na opravě pracuje a brzy by se měla objevit nová verze aktualizace s opravenou chybou.

Ti, kteří již mají telefon na Androidu 8 Oreo, tak nemusejí dělat nic. Mohou nadále normálně používat telefon. Ti, kteří aktualizaci stáhli do telefonu, ale ještě již nenainstalovali musejí čekat. Soubory aktualizace byly totiž automaticky z těchto zařízení odstraněny. Jakmile se aktualizace znovu rozjede, dozvíte se to na našich stránkách.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

0.2
  • Displej 5.8, 1440 x 2960 pixelů, Super AMOLED, 570 ppi
  • Procesor Samsung Exynos 8895
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 3000 mAh
  • Cena od 7 699 Kč

Máte už na svém Galaxy S8 či S8+ Android Oreo? Funguje vám vše bez problémů?

Zdroj: sammobile.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)