Menu

Chytré hodinky Pebble oficiálně v ČR. Co to znamená pro české uživatele?

pebble hodinky čr
Chytré hodinky Pebble oficiálně v ČR. Co to znamená pro české uživatele?
Ohodnoťte článek

Společnost Pebble bychom mohli chápat jako průkopníka chytrých hodinek v podobě, jak je známe dnes. Sony bylo sice první společností, která přinesla použitelný koncept, o skutečně chytrých a použitelných hodinkách se ale začalo mluvit až s příchodem Pebble SmartWatch. Kalifornský výrobce vstupuje nyní oficiálně na český trh díky společnosti Recall – co to znamená pro české zákazníky?

Společnost Pebble dorazila do tuzemska

Dostat se k hodinkám Pebble na českém trhu bylo možné, přesto oficiální zastoupení dosud chybělo, kvůli čemuž se čekání českých zákazníků na nové modely prodloužilo. Změní se tato situace? Doufáme, že ano, i když v nabídce českého zastoupení nejnovější model Pebble Time Round stále chybí. Měl by však dorazit ještě v prvním čtvrtletí letošního roku.

pebble - dostupnost

Ceny modelů hodinek na českém trhu

Díky oficiálnímu distributorovi se chytré hodinky této společnosti dostaly již nyní do větších obchodů a čeští zákazníci si je mohou bez problémů zakoupit. Podle slov českého zastoupení se budou hodinky Pebble postupně dostávat i k dalším prodejcům.

Společnost Recall nasadila doporučené ceny, které jsou následující:

  • Classic – 3 690 Kč
  • Time – 7 490 Kč
  • Time Steel – 8 990 Kč

Již nyní lze ale na našem trhu najít ceny nižší. Nejen my v redakci se těšíme, až se do našich končin dostane nejnovější model. Jeho recenzi vám přineseme jako jedni z prvních.

zdroj: TK

Komentáře

sitler

sitler

z aplikace
22.1.2016 16:29

Co to znamená? Šíleně vysokou cenu…

wortos

wortos

z aplikace
22.1.2016 16:55

diky mam hezci lg urbane a staly 6300kc nove ;)

Faktuzorigamaxik

Faktuzorigamaxik

22.1.2016 17:47

Pro České uživatele to znamená jediné. Pokud je někdo s prominutím opravdu hloupý a chce za hodinky zaplatit zbytečně nějakému šmelináři, který je opožděný s distribucí … ano, může si je koupit v ČR. Jinak si je může už dávno objednat přes intenet i s poštovným mnohem levněji a nebude tak podporovat směšnou částkou někoho, kdo s hodinkami nemá absolutně nic společného, jen bydlí v ČR a rád tahá z lidí peníze.

jenda42

jenda42

22.1.2016 17:53

Tak jsem si nasel recall.cz. Dost duveryhodna firma. Pebble v eshopu zatim neni a cenu cehokoliv ti reknou az po prihlaseni se ;)

lggl

lggl

z aplikace
22.1.2016 18:18

Musím s faktuž souhlasit akorát bych nenazval člověka co chce koupit hodinky v ČR,, hloupím,, lidi chtějí mít zboží koupené v ČR kvůli záruce kterou pak stejně od rádoby obchodníků na aukru většinou neuvidí. Radeji si takové věci opravdu kupte z venku za lepší cenu.

Faktuzorigamaxik

Faktuzorigamaxik

22.1.2016 20:15

lggl: Šance že reklamujete nějaký alespoň trochu kvalitnější produkt do 2 let z důvodu vady výroby je tak malá, že osobně nekupuji v ČR absolutně nic elektro (mimo spotřební věci jako varná konev atp., kterou pak stejně vyhodím a nereklamuji).

RSS (komentáře k článku)