Fitbit chystá levné chytré hodinky. Takhle budou vypadat

chytre hodinky fitbit

Společnost již potvrdila, že na letošní rok plánují nové chytré hodinky Fitbit. A to takové, které jsou levnější než jejich poslední model Ionic. Investorům společnost prozradila, že tento model je určen pro masy a budou na to cílit i marketing. Nyní jsme se dočkali prvních obrázků toho, jak budou vypadat.

Nové chytré hodinky Fitbit připomínají Pebble

Pokud se blíže podíváme na design, tak půjde o takovou kombinaci Fitbit Ionic a Pebble hodinek. Společnost Pebble minulý rok Fitbit koupil, takže není divu, že je design podobný předchozím hodinkám. levne chytre hodinky fitbitNové chytré hodinky by měly být o něco menší než Ionic, zároveň mají také být odolné proti vodě. Chybět bude GPS, ale podle dostupných informací, by to měl být jeden z mála ústupků. Dostupné budou hodinky v pěti barevných kombinacích. A to černé, stříbrné, růžové, oranžové a šedé. Jejich cena by měla být menší než u modelu Ionic, zatím ale není jejich cena známá. Stejně tak se ještě neví, kdy se oficiálně představí.

Jak se vám tyto chytré hodinky Fitbit líbí?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)