Dočkáme se v pondělí druhé generace hodinek Pebble?

pebble-smartwatch-colors

Projekt Pebble, který vznikl na serveru Kickstarter, představuje koncept chytrých hodinek, které se spárují s mobilním telefonem a poskytují uživateli spousta dalších nadstandardních informací. Pebble se staly velmi oblíbenými zejména díky displeji, odolnosti proti vodě a na poměry chytrých hodinek dlouhé výdrži na jedno nabití. Konkurence v této oblasti ale nespí a například společnosti Sony a Samsung představily nejnovější modely, které v některých ohledech Pebble předčí.

pebble-smartwatch-colors

Rok staré Pebble se ovšem nejspíše dočkají vylepšení – na oficiálním blogu se objevila informace, že se 6. ledna dočkáme “něčeho speciálního”. Právě v tento den proběhne konference na veletrhu CES, kde se dozvíme novinky od tvůrců těchto hodinek. Oficiálně nevíme, jakých novinek se dočkáme, ale vzhledem ke stáří hodinek se dá předpokládat, že bychom se mohli dočkat hardwarového vylepšení či rovnou nového modelu. A to by bylo skvělé.

140102.CES-Tease

Koncept chytrých hodinek již není jen záležitostí několika “bláznů”, kteří chtějí mít ty nejlepší “vychytávky”, ale pomalu se dostává i mezi běžné uživatele. Za to může především dostupnost některých zařízení na běžném trhu – hodinky Sony či Samsung hravě seženete ve větších obchodech s elektronikou.

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)