Společnost Fitbit vyvíjí vlastní chytré hodinky

hodinky od Fitbitu

Společnost Fitbit je v posledních týdnech a měsících pořádně vidět. Na konci minulého roku koupila společnost Pebble, předtím koupila zase Coin, firmu, která se zaměřuje na mobilní platby. Poslední kroky tedy naznačovaly, že se chystá něco většího. Co to bude?

Společnost Fitbit připravuje chytré hodinky

Poslední dobou vše spělo k tomu, že Fitbit chystá vlastní chytré hodinky, které tak doplní fitness náramky. Informaci o chytrých hodinkách potvrdil samotný CEO společnosti Fitbit, James Park.

“Věříme, že stále rostoucí trh s nositelnou elektronikou si udrží svůj růst a zvýšíme tak příjmy tím, že rozšíříme pole působnosti i na trh s chytrými hodinkami,” řekl James Park.

Dále dodal, že mají výborné postavení k tomu, aby se pustili do chytrých hodinek, které lidé opravdu chtějí – stylové, dobře navržené a takové, které kombinují správné funkce a zaměření na zdraví a fitness. Díky nákupům několika firem v čele s Pebble by to pro ně neměl být zase tak těžký úkol.

Máte fitness náramek od Fitbitu? Těšíte se na chytré hodinky?

Zdroj: pocket-lint.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)