Oppo Find 9 – nový čínský TOP model s duálním fotoaparátem

oppo-find-7-official-notification-bar

Společnost Oppo patří mezi velmi známé a respektované čínské výrobce mobilních telefonů. Vlajkový model Oppo Find 7 již netrpělivě vyhlíží svého nástupce, kterým by se měl stát telefon Oppo Find 9. Na internetu se nyní objevily první snímky tohoto chystaného přístroje, a tak se dá předpokládat, že oficiální představení klepe na dveře. Kromě výborných specifikací nabídne Oppo Find 9 také snímač otisků prstů a duální fotoaparát, který jsme měli možnost vyzkoušet například v telefonu HTC One M8. Na podobu telefonu se můžete podívat na následujících obrázcích.

oppo find 9 2 oppo find 9

Snímač otisků prstů na zadní straně vypadá velmi podobně jako řešení u přístroje Oppo N3. Očekávané specifikace jsou lákavé – osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 810, 4GB RAM paměť, 5,5″ displej a systém Android Lollipop. Kdy dojde k představení modelu Oppo Find 9? Na tuto informaci si budeme muset bohužel ještě chvíli počkat.

zdroj: gsmarena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)