OnePlus One – dvouletá záruka a lákavé ceny pro ČR

oneplus one hlavni

Včera se v Praze konala tisková konference společnosti OnePlus, během které byly uvedeny ceny pro obě varianty telefonu OnePlus One, tedy 16 a 64 GB. Pokud jste nečetli náš starší článek a není vám jasné, proč zde mluvíme o cenách dnes již staršího OnePlus One, odpověď bude stručná – OnePlus One si nyní můžete objednat i z ČR, a to z oficiálních stránek OnePlus.net.

oneplus one hlavni

Na tiskové konferenci promluvil jeden ze spoluzakladatelů společnosti OnePlus – Carl Pei. Ten v počátcích prezentace nastínil cíle společnosti a také pak prozradil přibližnou dostupnost chystaného OnePlus Two. Dříve, než se vrhneme na ceny, nesmíme zapomenout zmínit, že systém pozvánek je bohužel stále aktuální. Naštěstí je možné koupit OnePlus One každé úterý bez pozvánky, o čemž jsme vás informovali v tomto článku. V případě, že vlastníte pozvánku, platí stejný postup jako doposud – při jejím uplatnění lze telefon zakoupit kdykoliv.

OnePlus One prezentace 1

Kolik nás tedy bude OnePlus One stát?

Ceny obou variant OnePlus One nás příjemně překvapily. Za 16GB variantu Silk White zaplatíte 8089 Kč. 64GB Sandstone Black verze pak stojí 8989 Kč. K těmto cenám je zapotřebí připočítat poštovné do české republiky, které činí zhruba 500 Kč. Pokud se podíváte na graf cen serveru Heureka a porovnáte je s tuzemskými prodejci, zjistíte, že ceny od oficiálního výrobce jsou o dost lákavější, což se ovšem dalo předpokládat. Samozřejmostí při koupi z OnePlus.net je dvouletá záruka v ČR. Servisní centrum pro Evropu sídlí ve Velké Británii. V případě, že zákazník bude chtít svůj telefon reklamovat, musí kontaktovat podporu, která mu sdělí podrobnější detaily ohledně reklamace.

oneplus one ceny

Společně s telefonem si také můžete nechat zaslat i OnePlus power banku s kapacitou 10 000 mAh. Zaplatíte za ní pouhých 484 Kč. Její dostupnost je však odhadována až ke konci tohoto měsíce. Mezi další příslušenství patří fólie na displej, OTG kablík, sluchátka, kryty (i Flip case). Veškeré příslušenství, jež si lze společně s telefonem objednat, si můžete prohlédnout na obrázku níže.

oneplus one příslušenství

OnePlus One – 10 000mAh power banka

OnePlus One powerbank

A kdy se dočkáme OnePlus Two?

OnePlus One, ať už chcete nebo ne, se stal ihned po oficiálním spuštění opravdovou senzací. Tento smartphone nabízí vynikající poměr ceny/výkonu a navíc parádně odladěný operační systém. Podrobnou recenzi tohoto elegantního “zabijáka vlajkových lodí” (jak se mu přezdívá) si můžete přečíst zde. Nástupce OnePlus One – telefon OnePlus Two, by se měl objevit na trhu v průběhu třetího kvartálu tohoto roku. OnePlus Two by měl nabídnout prémiovou kvalitu zpracování, což se pravděpodobně projeví na ceně (negativně). Neházejme ale flintu do žita a raději vyčkejme na oficiální představení. Novinka bude navíc podporovat důležité frekvence LTE pro ČR – 800 a 900 MHz.

Zdroj: Smartmania.cz.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (25)