OnePlus dostalo odpověď na svou troufalost. Vyzývá jej Meizu

meizu pro 5

OnePlus přednedávnem vyprovokovalo vlnu nepříliš pozitivních komentářů na svou adresu způsobenou “bláznivou strategií“, která  spočívala v tom, že tato čínská společnost vymění padesátce “šťastlivců” jejich současné telefony za nové smartphony OnePlus 2. Na této strategii by nebylo pravděpodobně nic bláznivého, pokud by se však tato čínská společnost nerozhodla, že zájemci o tuto výměnu musí na oplátku dát některý ze smartphonů Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+ nebo Note 5, tedy ve všech případech dražší zařízení, než je OnePlus 2. Netrvalo to příliš dlouho a po široké veřejnosti se k této nabídce vyjádřil i jeden z konkurentů OnePlus, poněkud překvapivě se však nejedná o Samsung, nýbrž Meizu.

meizu vs oneplus

To dalo OnePlus ochutnat vlastní medicínu a majitelům OnePlus 2 nabízí, že jim telefon bezplatně vymění za teprve nedávno představeného krasavce s brutálním výkonem – Meizu Pro 5. Zájemci o takovouto výměnu musí pouze vyplnit dotazník a odpovědět na otázku, proč chtějí svůj telefon vyměnit právě za Meizu Pro 5. Nutno uznat, že tato nabídka je již o něco zajímavější, jelikož Meizu Pro 5 se prodává za dráž než OnePlus 2 a i výbavou má v některých aspektech navrch. Aby toho nebylo málo, Meizu si ze své konkurence utahuje i prostřednictvím hashtagu #TurnTheHeatOff (vypněte topení), kterým naráží na kauzu s přehřívajícím se Snapdragonem 810 a #TurnNFCOn (zapněte NFC), jímž připomíná absenci NFC u OnePlus 2.

Vyměnili byste OnePlus 2 za Meizu Pro 5?

 

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)