Nová verze aplikace Google+ přidává podporu stránek

google+_ikona

Oficiální aplikace pro sociální síť Google+ se po bezmála měsíci dočkala další aktualizace. Patrně nejzásadnější změnou verze s číslem 3.2 je přidání podpory tzv. “stránek”, které jejich vlastníci mohou prohlížet, psát na ně a komentovat ze svého mobilního zařízení. To, mimochodem, oficiální aplikace pro největší konkurenční síť Facebook nedovoluje.

Na zahraničních serverech se ale provedení nesetkalo s právě nejpříznivější odezvou. Abyste mohli spravovat stránku, musíte se nejprve odhlásit. Při dalším přihlášení budete dotázáni, který profil nebo stránku chcete použít. Když pak budete chtít pracovat se svým účtem nebo jinou stránkou, nepůjde to jinak, než přes další odhlášení. O kolik jednodušší by byly záložky nebo rozbalovací menu?!

Kompletní seznam změn provedených v aktuální verzi vypadá následovně:

  • Vlastníci stránky mohou prohlížet, psát a komentovat z mobilu.
  • Objevte jednoduše nové lidi a témata pomocí funkce/tlačítka “Hledat lidi”.
  • Přístup k fotografiím z příspěvků na jedno tapnutí.
  • Přepracovaný widget na domovskou obrazovku.

Jako bonus, i když to není uvedeno v oficiálních poznámkách k vydání, nyní můžete zakázat svůj účet na Google+ a smazat veškerý vámi vystavený obsah. Stačí v Nastavení-O Google+ najít nové tlačítko. Buďte opatrní, než to uděláte, protože podle redaktorů Android Police to vypadá, že dojde nejen k odstranění sociální sítě z telefonu, ale také ze serverů Google.

PS: doufáme, že v Google+ sledujete oficiální stránku našeho portálu! ;)

Google+ for Android

Google+ for Android

Pokud již aplikaci máte nainstalovanou, měla by se aktualizovat automaticky. Jestliže ji ještě nemáte, můžete ji zdarma stáhnout z Obchodu Play.

Zdroje: AndroidSPIN, Android Police, Android Central a Android Guys.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)