Menu

Nevyhovuje vám Google Keep? Vyzkoušejte Got-IT!

Pokud čtete náš web pravidelně, jistě vám neunikl náš detailní rozbor nové služby Google Keep. Někoho možná zaujala, někomu třeba připadala příliš nedomyšlená. Jestliže hledáte alternativu, která by si zachovávala jednoduchost aplikace od Googlu a přitom poskytla některou extra funkcionalitu, možná vás zaujme Got-IT!

Jedná se o aplikaci od italského vývojáře jménem Mirko Dimartino a jak sám uvádí, chtěl vytvořit aplikaci ve stylu HOLO UI, která se bude držet vzoru Google Keep, ale bude o něco intuitivnější. Zda se mu to podařilo, můžete posoudit sami – aplikace je na Google Play zcela zdarma a pokud by se vám zalíbila, je tu možnost zakoupení placené verze, která přidává extra funkcionalitu v podobě možnosti zaheslování vašich poznámek.

unnamed (10) unnamed (9) unnamed (8)

Veškeré poznámky se synchronizují přes server Google Tasks (aplikaci je potřeba odsouhlasit přístup k této službě). Je zajímavé, že synchronizace mezi mým tabletem a Google Tasks v Gmailu probíhala naprosto bezproblémově, zatímco telefon Desire Z hlásil chybu synchronizace. Got-IT! se postará o zaznamenávání jednoduchých poznámek bez obrázků, umí nastavit datum a upozornění na jednotlivé příspěvky, což považuji za výbornou vlastnost. Dále tu máme widget na plochu, podporu pro Dashclock, poměrně pestré nastavení.

Got-IT! určitě nebude pro každého a uživatelé zvyklí na komplexnější řešení se nejspíše jednoduchosti této aplikace vysmějí. Pokud ale hledáte jednoduchý program pro psaní poznámek s časovým upozorněním, Got-IT! může stát za zvážení.

 

Got-IT! Free
Mirko Dimartino
Verze1.3 (9. 4. 2013)
Velikost880 kB
4.0+


Zdarma

 

Zdroj: XDA Developers

 

Komentáře

Denis V.

12.4.2013 20:09

Hezké, ještě kdyby se vývojáři postarali o to aby byla kompatibilní se SGS Advance.

Orbit09

12.4.2013 20:13

Užitečné, přehledné, ale používat to nebudu :D

Roman

Roman

12.4.2013 20:58

Doporučuji vyzkoušet CATCH. Má synchro s vlastním webem, používám free verzi, která bohatě postačuje. Data šifruje, v telefonu lze vstup do aplikace chránit pinem. Zvládá poznámky více druhů. Lze je tagovat, dle toho filtrovat… Používám několik let.

Marsec

Marsec

13.4.2013 0:01

Catch notes. Nejprehlednejsi poznámky, synchronizace se serverem, fakt paráda.

Amos Zamba

Amos Zamba

13.4.2013 10:39

Existuje nějaká aplikace, co by ukládala poznámky na Google Keep a fungovala by na GB?

Calwin

Calwin

13.4.2013 10:40

proc nepouzivat spis evernote?

Amos Zamba

Amos Zamba

13.4.2013 10:51

Chci něco s Googlem. Používám Gnotes ale není to to pravé ořechové. Google Keep se mi líbí ale nefachá na GB

Václav

Václav

9.11.2013 12:44

Funguje vám připomenutí i přes uzamčený display? (Osobně mám Xperii Z). Díky.

RSS (komentáře k článku)