Menu

Google vybral nejlepší telefony pro práci. Najdete tam i ten váš?

Google dnes spustil nový program s názvem Android Enterprise Recommended. Slouží k rychlému vybrání telefonů, které jsou určeny pro práci. Aby se do tohoto žebříčku nějaký telefon dostal, musí splňovat několik kritérií. Pojďme si je blíže představit.

Tohle jsou nejlepší telefony pro práci

Minimální kritéria pro splnění se budou postupně lišit, momentálně však zařízení musí běžet na Androidu 7 Nougat či novějším systému, musí nabídnout funkci Zero Touch Enrollment, což je správa většího množství telefonů najednou, a to třeba přes G Suite.

Dále musí telefon dostávat bezpečnostní aktualizace Androidu s maximálně tříměsíčním zpožděním a zároveň se na něj musí objevit alespoň jedna aktualizace na novější verzi systému. Kritéria jsou i u výkonu. Minimálně musí mít 2 GB RAM, 32 GB úložiště, 1,4 GHz procesor, baterii s životností alespoň 8 hodin při aktivním používání, 10 MP fotoaparát, 2 MP selfie kameru atd. Kompletní kritéria si můžete přečíst na stránce Google (ZDE). Níže naleznete telefony, které Google doporučil. Uvedeme vždy výrobce a poté modely.

 

Jak můžete vidět, tak se nejedná jen o vlajkové modely, ale také telefony střední třídy. Další telefony i značky by měly být přidány během následujících dnů a týdnů. A to pravděpodobně i Samsung, který se do první várky z nějakého důvodu nevešel.

Máte jeden z těchto telefonů? Jste s ním spokojeni?

Zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

Severus

petr dvorak 1

22.2.2018 5:57

Netuším, co je ta funkce zero touch cosi a proč je nezbytná k telefonu pro práci. Asi to dělá z telefonu soustruh, či kladivo nebo je to seznam manažerů vlivných firem. Nebo vyplňuje formuláře žádostí o půjčku pro začínající podnikatele. Pokud někdo víte co to je, napište to prosím. Já nemám čas googlit, protože musím do práce. A nebude to zero touch, ale many, many touch.

SkyblockJeSuper

Fjuro 4

22.2.2018 6:36

petr dvorak máš to napsaný přímo v článku. Slouží to pro správu telefonů y které firma má.

Sitler

sitler 3

22.2.2018 6:54

petr dvorak : firemni zarizeni mivaji velice casto ejakou spravu. a centralni nastaveni dulezitych veci, certifikaty, WiFi, nastaveni zabezpeceni… A to vse se resi tak, ze se telefon jen pripoji do spravy a o zbytek se to postara samo podle definovanych pravidel. Takze se kazdy novy telefon nemusi od zacatku nove konfigurovat cely …

LukasN

LukasN 1

22.2.2018 7:05

Pan redaktor, ako sa tam mohol Samsung dostat, ked ani jedna vlajkova lod stale nema ani jedinu aktualizaciu na novsiu verziu systemu? S8 maju rok a pol stary Nougat a Note 8 o trochu novsiu verziu 7.1 a Oreo v nedohladne.

Uni

uni -47

22.2.2018 8:01

A více jak 3 měsíce starý security patch.

Cardi

cardi -101

22.2.2018 8:11

a je to uplne jedno jestli mas 7.1 nebo 8 ale jo pro decka co se honi na tim joooo super uz mam update je to asi zhavé tema co:D a hlavne pro uniho :D pro decko jako je on to je to nej co muze byt SECURITY patch uuuuuuuuuuuuuu :D jak ja se zde vždy pobavím nad dmntama :D

Synus

Petr Petřík 0

22.2.2018 9:02

“baterii s životností alespoň 8 hodin při aktivním používání” To je dost diskutabilní!!! Pustím navigaci a muziku přes bluetooth a max. za 3 hodiny je po baterce

Libb

Libb 38

22.2.2018 9:15

Oni to berou z pozice zaměstnavatele a správce, ne z pohledu uživatele telefonu. Protože jinak by tam musel být na prvním místě Samsung Note 8. Jinak Samsung možná má smůlu v tom, že si jde trochu vlastní cestou – i když (opravte mě případně) nepřebral Gogole Knox i do Pixelů?

MilanWalter

MilanWalter -1

22.2.2018 9:15

Dnes byla vydava v Nemecku pro s8 a s8+ oprava vse uz se zase rozjizdi viz Sammobile

Synus

Petr Petřík 0

22.2.2018 9:35

Abych také jednou odpověděl autorovi článku na otázky pod článkem tak:
Máte jeden z těchto telefonů? Ne nemám mám LG G6+ ;o)
Jste s ním spokojeni? Ano jsem s ním velice spokojen

RSS (komentáře k článku)