MS ve fotbale 2014: Google nabídne přehledné info snadno a rychle

1591597

Mistrovství světa ve fotbale v Brazílii se nezadržitelně blíží. Většina týmů je již připravena a i proto se musíme připravit i my, abychom měli po ruce aktuální výsledky, zápasový přehled a další informace o celém tomto fotbalovém svátku.

MS ve fotbale 2014 začíná již tento čtvrtek 12. 6., a tak si pro vás Google připravil jednoduchou tabulku, která zobrazuje zápasy na každý den, rozpis a výsledky skupin a také pavouka pro vyřazovací fází turnaje s daty a časem konání. Pokud tak chcete mít u sebe aktuální výsledky a informace o turnaji, stačí do vyhledávače Google napsat: “mistrovství světa ve fotbale 2014″. A jelikož víme, že mezi našimi čtenáři jsou i naši sousedi ze Slovenska, tak pro ně tento text musejí zadat ve svém jazyce: “majstrovstvá sveta vo futbale 2014″.

ms ve fotbale 2014

Tabulka s informacemi o MS ve fotbale 2014 se zobrazí i v klasickém vyhledávači v telefonu, avšak pro lepší zobrazení doporučujeme používat Google Now, kde se tabulka přizpůsobí velikosti displeje telefonu. Samozřejmostí je přepočet časů začátků zápasů z Brazílie na náš středoevropský čas.

Budete sledovat letošní MS ve fotbale? Kterému týmu budete fandit? Podělte se s námi o vaše oblíbené týmy a favority.

Zdroj: G+

Jan Tipmann
O Autorovi - Jan Tipmann

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)