LG Optimus L5 k nám dorazí v září

lg-optimus-l5

Společnost LG představila na únorovém veletrhu MWC 2012 novou řadu L, která čítá tři modely. Prostřední z nich, Optimus L5, dorazí na náš trh v září letošního roku za sympatickou cenu 5 000 Kč. Za tuto cenu dostane majitel přístroje 4palcový displej s rozlišením 320 x 480 pixelů, jednojádrový procesor Snapdragon S1 na frekvenci 800 MHz, 512 MB RAM, 4GB interní úložiště s možností rozšíření pomocí MicroSD karet a NFC.

lg-optimus-l5

V přístroji nechybí systém Ice Cream Sandwich a nově také uživatelská nadstavba QuickMemo. Fotografie může uživatel zachytit pomocí 5MPx fotoaparátu s LED bleskem a automatickým zaostřováním.

„LG Optimus L5 bude vyvážený telefon, který nabídne kombinaci stylového designu, kvalitního displeje, výkonu, výdrže baterie a také ceny, díky které bude telefon velmi atraktivní. L5 doplní stylovou řadu L-Style, která je na českém trhu prozatím zastoupena modely L3 a L7,“ říká Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

 

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)