Nejšílenější LG telefon konečně dostává update na Android 11

LG Wing Android 11 update aktualizace

Máte telefon značky LG a máte ho rádi? Pořádně si ho užívejte, protože jak asi víte, další už oficiálně nebudou. V rámci užívání je určitě fajn, když i u výrobce, který s produkcí chytrých mobilů skončil, stále probíhají aktualizace. Korejské firmě se v případě některých přístrojů evidentně úplně extra nechce, ale přece jen se updatu dočkají. Teď například zamířil Android 11 do modelu Wing, tedy extravagantního smartphonu s vyklápěcím sekundárním displejem.

LG Wing datum představení

LG Wing dostává předposlední generaci Androida ve chvíli, kdy už některé stroje této značky přecházejí na Android 12. Ani notná originalita tohoto mobilu tedy nezabránila tomu, že se ocitl až v závěsu dalších „sourozenců“. Pokud ovšem LG maximálně splní své sliby, že všechny telefony vydané od roku 2019 dostanou „až tři“ nové generace systému, Wing a jeho majitelé by se mohli dokonce teoreticky těšit i na Android 13. Což by bylo v situaci, kdy už společnost hodila smartphony přes palubu, vlastně celkem úctyhodné.

Kolik let podpory má ještě váš telefon?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)