LG G3s: Přijďte si vyzkoušet menší TOP model již tuto sobotu

lg-g3s-product

Komerční článek

Půl roku po představení své nové vlajkové lodi z oblasti mobilních telefonů představilo LG jeho menší, ale stejně šikovnou verzi: G3 s. Stejně jako G3 má stylový design s kovovým vzhledem a umístění tlačítek na zádech telefonu. Další tlačítka byste hledali marně – místo hardwarových najdete jen ta softwarová.

Menší, ale ne úplně malý

Oproti G3 má G3 s o půl palce méně, tedy 5“ uhlopříčku. Rozlišení 1280 x 720 pixelů a IPS technologie nabízí kvalitní HD displej, který je dobře viditelný z různých vzdáleností i úhlů pohledu. K dispozici jsou i technologie KnockOn a KnockCode, které příjemně usnadňují a zrychlují odemykání telefonu. Zároveň představují velmi kvalitní způsoby zabezpečení.

G3 Beat_Wine_1

Čtyřjádrový procesor Snapdragon 400, 1,2 GHz, 1 GB RAM, 8 GB interní paměti a Android verze 4.4.2. Kromě toho telefon podporuje jak síť LTE, tak technologii NFC. Baterie s kapacitou 2 540 mAh zvládá 1,5 až dva dny provozu, které jsou velmi příjemnou zprávou.

Laserové ostření a více barevných variant

I menší G3 s se chlubí laserovým ostřením 8Mpx fotoaparátu, které LG představilo letos na jaře. Tato funkce je praktická nejen z hlediska rychlosti, ale i při horších světelných podmínkách. Laserový paprsek a software telefonu snadno zjistí vzdálenost fotografovaného objektu, který jednoduše doostří.

Na rozdíl od svého velkého bratra dostalo G3 s více barevných variant – klasickou trojkombinaci bílá, černá a zlatá, tak doplní červenofialová „burgundy“. To by mohly ocenit především ženy. I k tomuto modelu patří praktické magnetické pouzdro Quick Circle. Kulatý otvor umožňuje rychlé ovládání hudebního přehrávače, přístup k hovorům, zprávám, fotoaparátu a aplikaci LG Fitness. Příjemná je u tohoto telefonu i jeho cena: 8 290 Kč.

Více informací nejen o G3 s naleznete na www.lg.cz, telefon jsme pro vás recenzovali zde.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Uvidíme se už 25. 10. v brněnském Hotelu Voroněž.

Neváhejte aregistrujte se!

registraceHome

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)