Lenovo Vibe Shot a bezdrátový přenosný projektor (první pohled)

Lenovo Vibe Shot nahled

O zajímavém telefonu Lenovo Vibe Shot (nezaměňovat písmeno O za I) jsme vás již informovali v našem článku, nyní se nám jej podařilo vyzkoušet přímo na barcelonském veletrhu MWC 2015. Na první pohled nevypadá Lenovo Vibe Shot nikterak výjimečně, představuje totiž sympatický smartphone s 5″ Full HD displejem, který je poháněn osmijádrovým procesorem Snapdragon 615 a 3GB RAM pamětí. Vše se ale mění v okamžiku, kdy telefon otočíme – připomíná totiž spíše fotoaparát. Lenovo Vibe Shot díky tomu cílí na uživatele, kteří si chtějí vychutnat výkonný telefon, ale zároveň vlastnit přístroj s výborným fotoaparátem. O to by se měl postarat 16MPx snímač s optickou stabilizací a infračerveným ostřením. Pojďme se na tento zajímavý telefon podívat v prvním pohledu.

Lenovo Vibe Shot – první pohled

Lenovo Vibe Shot - první pohled

Lenovo Vibe Shot – fotogalerie

Lenovo Vibe Shot 1

Bezdrátový přenosný projektor

Na stánku společnosti Lenovo jsme objevili také zajímavé příslušenství v podobě přenosného bezdrátového projektoru. Ten lze připojit k telefonu především pomocí bezdrátových technologií Miracast a DLNA, chybět by neměla podle slov pracovníka na stánku ani možnost připojit zařízení přes HDMI, konektor jsme ale nenašli (možná bude existovat nějaký adaptér). Bezdrátový projektor má svou vlastní baterii, která by měla zajistit až 2,5hodinové přehrávání, mělo by to tedy bohatě stačit na jeden film. Promítací část je navíc polohovatelná a lze tedy promítat klidně na strop. Dozvěděli jsme se také, že lze tento šikovný projektor připojit k libovolnému telefonu s Androidem 4.3 a novějším. Bohužel se doposud jedná pouze o prototyp, proto o reálném prodeji či ceně zatím nic nevíme.

Lenovo bezdrátový projektor – první pohled

Lenovo bezdrátový projektor - první pohled

Fotogalerie

Lenovo projektor (8)

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)