Lenovo Vibe P1 Turbo: vylepšený vytrvalec s 5000 mAh baterií představen

Lenovo-Vibe-P1-Turbo-Display

Lenovo představilo model Vibe P1 na veletrhu IFA2015. Tento model zaujal solidní hardwarovou výbavou i kvalitním zpracováním, ale jeho hlavní zbraní se stala baterie s kapacitou 5000 mAh. Nyní se však výrobce rozhodl tento model ještě více zatraktivnit a vydává telefon nesoucí název Lenovo Vibe P1 Turbo s vylepšenými specifikacemi.

Hlavní zbraň v podobě 5000mAh baterie s podporou rychlodobíjení Quick Charge 2.0 zůstala zachována a nic se nezměnilo ani na elegantní kovové konstrukci. Hlavní změny zde představuje použití operační paměti RAM s kapacitou 3 GB oproti původním 2 GB. Další informace pak hovoří také o použití lepšího fotoaparátu s rozlišením 16 MPx a třemi LED diodami – podobně jako v případě telefonu Lenovo Vibe Shot.

Tyto informace však aktuálně nemáme 100% potvrzeny, jelikož samotné oficiální stránky společnosti Lenovo v nich nemají příliš jasno a u tohoto modelu uvádí také původní fotoaparát s rozlišením 13 MPx, světelností f/2.2 a fázovým ostřením. Poslední novinkou je pak možnost si telefon Lenovo Vibe P1 Turbo pořídit také ve zlaté barvě.

lenovo vibe p1 turbo

Zbylé specifikace vylepšené verze by měly být totožné s původním Lenovem Vibe P1 a naleznete je v našem katalogu Android zařízení.

Jak moc je pro vás rozdíl mezi 2 a 3 GB RAM důležitý? Byli byste ochotni připlatit za Lenovo Vibe P1 Turbo, nebo byste sáhli po jeho původní variantě?

 

Zdroj: AndroidAuthority.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (36)