K čemu může být dobrý Nexus 7? Google odpovídá v reklamních spotech

reklamy_ico

Nové reklamní spoty prezentují funkce Google Now, Hangouts a Knihy v Obchodě Play.

Reklamní spoty Googlu se setkávají s poměrně kladným přijetím – ať už se jednalo o Gmail, vyhledávání Google nebo zařízení Nexus, autoři klipů dobře ví, jak správně zasáhnout emoce diváků. Poslední dvě videa s názvy “studovna” a “nejlepší přítel” zapadají do série, jejímž spojujícím sloganem je “vyrobeno pro to, co je důležité”. V praxi tak ukazují, k čemu vlastně může být takový sedmipalcový tablet s Androidem dobrý.

První reklama je krátká jen 16 sekund a ukazuje studenta vysoké školy, používajícího funkci Google Now pro připomenutí a vyhledávání. Okrajově je prezentován také nákup knih v Obchodě Play.

https://www.youtube.com/watch?v=N-KTCKvn1cs

Druhý spot hraje více na emoce – tentýž student na tabletu komunikuje přes Hangouts a hraje hry. Následně se dozvídá, že jeho psímu miláčkovi není dobře, takže následuje kvapné balení věcí a cesta domů. Na zastávce MHD si dotyčný přečte varování před bouřkami a v Google Now zjistí, že jeho let byl zrušen. Situaci ale zachrání hlasové vyhledávání, které najde alternativní cestu expresním vlakem. Soudě z posledního záběru to mladík nakonec zvládl včas.

https://www.youtube.com/watch?v=GLrfSLm9lPU

Tak co, jste dojatí natolik, abyste si koupili nový Nexus 7?

Zdroj: Android Central.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)