Jelly Bean pro Asus Prime (Neoficiálně)

Screenshot_2012-07-20-07-00-22

V redakci testujeme neoficiální cestou Jelly Bean pro Asus Prime a nemůžeme si jej vynachválit. I přesto, že se v podstatě jedná o alfa verzi CUSTOM ROMky, téměř vše funguje, ale hlavně, systém je o poznání svižnější, aplikace GMAIL nepadá, prohlížeč se nezasekává a po 1-denním testování jsem se nesetkali s tak “oblíbenou” hláškou, že aplikace neodpovídá (tzv. ANR).

Aktuálně jsou dostupné 2 použitelné verze Jelly Bean ROMek pro Asus Prime. Tou první je známý Cyanogen Mod ve verzi 10 a druhou je Team EOS 3. Druhá zmiňovaná je na tom však o něco lépe, protože na rozdíl od CM10, na EOS3 fungují SD karty (microSD a SD přes dock). V redakci testujeme právě EOS3, protože SD paměť využíváme často. V podstatě na této ROMce funguje vše a nám tak nebrání nic tomu, abychom tablet plně využívali jako by na něm byl plnohodnotný stabilní systém.

Jednou z věcí, které nás přiměly k testování, bylo právě toto video, ve kterém se Asus Prime převedl být dokonce o něco svižnější než Nexus 7 běžící na stabilní verzi JB. Hlavní zásluhou svižnosti a stability je samozřejmě prakticky na chlup totožné HW parametry Asusu Prime jako Nexus 7.

CyanogenMod10 on the Asus Transformer Prime & stock Jelly Bean on the Nexus 7

CyanogenMod10 on the Asus Transformer Prime & stock Jelly Bean on the Nexus 7

Pokud se rozhodnete Jelly Bean na Asusu Prime také vyzkoušet, pak počítejte s tím, že přijdete o záruku, jelikož budete provádět Root a odemykání bootloaderu.

Cyanogen mod CM10

Team EOS 3

Root pro Asus PrimeKatalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.


Graf ceny produktu Asus EEE Pad Transformer Prime TF201-1B035A 32GB šedý poskytuje server Heureka.cz

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)