Huawei představil novou power banku, kopíruje design Xiaomi

Huawei-AP007-Honor-13000-mAh-power-bank2

Žalostná výdrž dnešních smartphonů zajistila raketový vzestup power bank, které dokážou dodat energii smartphonům kdekoliv a kdykoliv. Na trhu je v současné době obrovský počet power bank, své řešení již představili téměř všichni velcí hráči na trhu. S novým modelem přišel také čínský výrobce Huawei, který představil Honor Power Bank AP007 s kapacitou 13 000 mAh. Na tom by nebylo na první pohled nic divného, pokud bychom ale přehlédli design power banky. Ten věrně kopíruje známou a nesmírně povedenou Power Banku od společnosti Xiaomi, kterou jsme vám recenzovali zde. Ta má sice o 3000 mAh menší kapacitu než řešení společnosti Huawei, na trhu ale byla o poznání dříve. Nově představená novinka disponuje dvěma 2A USB výstupy, které lze používat nezávisle.

Huawei AP007

huawei xiaomi power banka

Když si vzpomeneme na nepřeberné množství různých power bank s odlišným zpracováním a designem, je vcelku úsměvné, že se inženýři od společnosti Huawei trefili zrovna do tohoto designu. Cena power banky na indickém trhu činí 22 dolarů, tedy přibližně 530 Kč bez DPH. Zatím není známo, zda bude tato power banka dostupná také na českém trhu.

zdroj: blog.gsmarena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)