Huawei MediaPad M2 oficiálně: Kolik bude stát nejhezčí tablet současnosti?

Huawei-MediaPad-M2

O Huawei MediaPad M2, nádherném a výkonném tabletu se zvukem od Harmann Kardon, jsme vás již informovali dříve. Bohužel během jeho oficiálního představení se Huawei nepochlubil přesnou částkou, kterou bude za jednotlivé verze tohoto krasavce požadovat. Jediná částka, která v souvislosti s MediaPadem M2 padla, byla 350 € (cca 9 500 Kč), nebylo však ani zdaleka jasné, za kterou verzi bude tato suma požadována a dokonce ani zda skutečně bude odpovídat. Tablet se již však pomalu dostává do prodeje v domovské Číně a díky tamním cenám si již můžeme udělat lepší představu o tom, jakou cenovou politiku výrobce u své novinky zvolí i na evropském trhu.

Oproti původním informacím se nepatrně změnily hardwarové specifikace, tablet totiž bude nabízen ve verzi s 16 a 64GB interním úložištěm a ve všech svých variantách nabídne 3 GB operační paměti RAM. Zbylé specifikace zůstaly beze změn a zahrnují 8″ displej s rozlišením 1920 x 1200 px, výkonný big.LITTLE procesor Kirin 930, baterii o kapacitě 4800 mAh či zvuk od světoznámé společnosti zabývající se audiotechnikou – Harmann Kardon.

Nejlevnější, 16GB varianta tabletu Huawei MediaPad M2 výjde zákazníky na 1588 juanů (cca 6300 Kč bez DPH), za 1888 juanů (cca 7 500 Kč bez DPH) si pak bude zákazník moci vybrat, zda chce variantu s 64 GB úložištěm, nebo se spokojí s 16 GB paměti a navíc získá LTE konektivitu, na 2288 juanů (cca 9 100 Kč bez DPH) pak čínské zákazníky výjde vrcholná 64GB LTE varianta.

Co na Huawei MediaPad M2 a jeho čínské ceny říkáte?

 

Zdroj: PhoneArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)