Huawei Ascend P7: dalších 7 fotek uniklo týden před představením

huawei_ascend_p7_ico

Na Internet skrze francouzské webové stránky NoWhereElse.fr unikly další fotografie připravované atraktivní a stylové vlajkové lodi Huawei Ascend P7, na kterých si můžete telefon prohlédnout doslova ze všech stran.

Podle dosavadních informací bude Ascend P7 vybaven pětipalcovým displejem s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů (Ascend P6 měl obrazovku velkou 4,7″). Srdcem má být čtyřjádrový procesor Kirin 910T vlastní výroby, taktovaný na 1,8 GHz (Ascend P6 má CPU na 1,5 GHz), kterému poskytnou životní prostor dva gigabajty operační paměti. Pro aplikace a data je k dispozici 16 GB interního úložiště, jenž lze rozšířit pomocí paměťových karet microSD.

Telefon nabídne 13Mpx fotoaparát (Ascend P6 měl 8 Mpx) a přední 8Mpx kameru (předchozí model měl 5 Mpx). Příznivou kapacitu akumulátoru 2 500 mAh (o 500 mAh vyšší než v případě P6) podtrhuje tloušťka menší než 7 milimetrů.

Z vizuální stránky novinka vypadá skoro jako předchůdce Ascend P6, nicméně bude mít skleněný zadní kryt a jiné umístění tlačítek

pro zapnutí/vypnutí respektive rozsvícení obrazovky. Vzdáleně může telefon připomínat také mobily Sony Xperia z období 2013 – 2014.

Redaktor serveru Android Headlines Syed Sofian Rabbani si také všiml přepracovaných ikon, které se v rámci nadstavby EmotionUI dočkaly zaoblených rohů, ploššího vzhledu a výrazně modifikovaných barev – celkové vyznění prostředí přirovnává k iOS 7.1. Operačním systémem má být Android 4.4.2 KitKat. Oficiální představení je plánováno na středu 7. května v Paříži.

Zdroje: Hi-Tech, Android Headlines, Android Central, BGR, NoWhereElse, Phone Arena, CNBeta.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)