Huawei představí 64bitový procesor již 3. prosince

huawei 64 chip

Společnost Huawei má letos poměrně dobře našlápnuto – přístroje Ascend Mate 7 či Honor 6 se opravdu povedly. Za nízkou cenu nabízejí dobrou hardwarovou výbavu i výkon. A právě za vysokým výkonem stojí čipy Huawei Kirin, které se v minulosti příliš velké popularitě netěšily. To už ale neplatí – čip Huawei Kirin 925 s osmi jádry a architekturou ARM BIG.Little se povedl a nabízí skvělý poměr výkonu a spotřeby. Čínský výrobce nyní zve na akci 3. prosince oficiálním obrázkem, na kterém jsou zobrazeny dva ořechy a číslovka 64. Zmíněná číslovka by měla značit představení 64bitového procesoru, o významu dvou ořechů se zatím spekuluje. Může to značit představení dvou procesorů, nebo třeba jednoho dvoujádrového. To se již brzy dozvíme.
Huawei-64-bit-chip-teaser
Pro zákazníky je skvělé, že se na trh s čipy pro mobilní zařízení přidává další velký hráč – společnost Huawei. Díky tomu bude reagovat i konkurence a my uživatelé se můžeme dočkat ještě lepších procesorů a čipových řešení. Co přesně představí Huawei, se dozvíme již za dva dny. Zůstaňte proto naladěni.

Těšíte se, co představí Huawei?

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)