HTC zaměstná bývalého šéfa marketingu Samsungu – přinese změnu?

bgr-htc-one-m8-vs-galaxy-s5-2

Tchajwanský výrobce dělá vše pro to, aby se konečně přehoupl z provozní ztráty do zisku, k čemuž mu má pomoci i nová posila marketingového oddělení. Věc je o to pikantnější, že ona posila pracovala u konkurenčního Samsungu. Není řeč o nikom jiném než o Paulu Goldenovi, ještě donedávna šéfem marketingu americké divize Samsungu. Jeho pozice v HTC byla specifikována jako poradce Cher Wangové (předsedkyně správní rady HTC).

  paul golden - šéf marketingu

Paul Golden pracoval u Samsungu přes čtyři roky, přičemž se podílel na vytvoření a rozvíjení značky Galaxy. Otázkou zůstává, jestli se mu i podruhé podaří vytvořit takový úspěch, který aktuálně zažívá korejská značka. O HTC se příliš nemluví, veřejnost nijak zvlášť nezajímá a i podíl na trhu stále klesá. S tím vším by jim Paul Golden mohl pomoci. O detailech smlouvy a nejrůznějších podmínkách nemáme žádné informace, poněvadž jak Samsung, tak HTC se odmítli k zprávě vyjádřit.

samsung galaxy

Zdroj: PhoneArena

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)