Menu

HTC zaměstná bývalého šéfa marketingu Samsungu – přinese změnu?

Tchajwanský výrobce dělá vše pro to, aby se konečně přehoupl z provozní ztráty do zisku, k čemuž mu má pomoci i nová posila marketingového oddělení. Věc je o to pikantnější, že ona posila pracovala u konkurenčního Samsungu. Není řeč o nikom jiném než o Paulu Goldenovi, ještě donedávna šéfem marketingu americké divize Samsungu. Jeho pozice v HTC byla specifikována jako poradce Cher Wangové (předsedkyně správní rady HTC).

 paul golden - šéf marketingu

Paul Golden pracoval u Samsungu přes čtyři roky, přičemž se podílel na vytvoření a rozvíjení značky Galaxy. Otázkou zůstává, jestli se mu i podruhé podaří vytvořit takový úspěch, který aktuálně zažívá korejská značka. O HTC se příliš nemluví, veřejnost nijak zvlášť nezajímá a i podíl na trhu stále klesá. S tím vším by jim Paul Golden mohl pomoci. O detailech smlouvy a nejrůznějších podmínkách nemáme žádné informace, poněvadž jak Samsung, tak HTC se odmítli k zprávě vyjádřit.

samsung galaxy

Zdroj: PhoneArena

 

Komentáře

mimar48

z aplikace
18.4.2014 15:55

Předpokládám, že už jim “radí”. Protože jak jinak si vysvětlit tu snahu o vybřehnutí z finanční mizérie tím, že nasadí přemrštěnou cenu na model, který chtějí prodávat víc masově. A pojistí si to aplikovaním podřadného fotočipu. Takhle zazdít jinak skvělý přístroj :(

RSS (komentáře k článku)