Menu

HTC představí další telefon pro síť Facebook

Toto už jsme jednou zažili – tchajwanský výrobce HTC se pokusil udeřit na tu část uživatelů, jejichž srdce je pevně spjato se sociální sítí Facebook, a představil telefon přizpůsobený pro používání této sítě. HTC ChaCha si ovšem příliš příznivců nenašel a obáváme se, že nový model potká podobný osud. Telefon totiž na první pohled vypadá úplně stejně, jen nabídne tlačítko pro vstup do aplikace sítě Facebook. Nové zařízení by mělo nést kódové označení Myst a vměstnat se do střední třídy, hardware ovšem není vůbec špatný. A co uživateli kromě zmíněného tlačítka nabídne?

  • procesor: dvoujádrový Snapdragon S4 Plus MSM8960 na frekvenci 1,5 GHz
  • displej: 4,3″ s HD rozlišením
  • paměť: 1GB RAM a 16GB vnitřní úložiště
  • GPU: Adreno 225
  • fotoaparát: 5MPx
  • OS: Android 4.1.2

HTC-Salsa-Dedicated-Facebook-Button

Bohužel se obáváme, že zařízení zapadne a tlačítko pro sociální síť nebude téměř žádný lákadlem. Oproti předchozímu modelu navíc nebude obsahovat toto zařízení fyzickou klávesnici, a tak nezaujme ani uživatele, kteří by ocenili výkonný telefon s hardwarovou klávesnicí.

zdroj: androidheadlines.com

 

Komentáře

Thab

Thab

10.3.2013 19:52

Trošku si doplňte přehled, tohle je spíš nástupce HTC Salsa (sesterský model ChaCha)

hitmanhunt

hitmanhunt

11.3.2013 1:49

Pokud bude za rozumnou cenu, proč ne. Hardware mě překvapil, zvlášť S4 s pluskem

Eugi

Eugi

11.3.2013 11:19

Svet se zblaznil! Poctive tlacitko na rychle spusteni fotoaparatu uz jeden na telefonu nenajde a musi matlat po displeji (o poradne HW klavesnici ani nemluve). Ale kvuli tlacitku pro spusteni Facebooku – ktere navic designove pusobi jako pest na oko – se vyrobi novy model telefonu.
A to s takovym zazrakem prijde zrovna HTC, se kterym to jde od 10 k 5.
Na druhou stranu si dokazu predstavit ze by pro pro teenagery mohl byt atraktivni telefon, jehoz primarnim rozhranim by byl facebook a mel by male tlacitko pro spusteni rozhrani bezneho operacniho systemu.

RSS (komentáře k článku)