HTC One Google Edition? Zatím máme smůlu

HTC-One_Silver-580-75

Na konferenci Google I/O bylo přeci jen představeno jedno velmi zajímavé zařízení – Samsung Galaxy S4. Říkáte si, že je něco špatně, když tato vlajková loď se již prodává dokonce u nás? Ve slunném San Francisku ovšem byla představena “Google edice” či “Nexus edice” tohoto přístroje. Hardware, který má S4 skvělý, zůstal, změnila se softwarová část – nový model dostane úplně čistý Android od Googlu a smaže tak náskok Nexusů. To je, dámy a pánové, velmi významný krok a nebojíme se tvrdit, že tento přístroj bude mít velký úspěch. Bohužel, největší rival, HTC, na tento plán nenaváže. Na dotaz deníku TechnoBuffalo HTC odpovědělo, že svou “Nexus edici” přístroje HTC One neplánuje. Když si uvědomíme, že Sense je věc, kterou spousta uživatelů nepustí do domu, a skončili u Nexu díky skvělé optimalizaci, rychlosti a podpoře, je to škoda.

htcone

Hliníkový HTC One se skvělým zpracováním a výkonem s čistým Androidem a podporou od Googlu? To by byla pohádka. Bohužel máme zatím smůlu. Jak byste tento přístroj uvítali vy?

zdroj: droid-life.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)