HTC One Google Edition – rozbalení (video)

htconege_ico

HTC One je jedním ze dvou telefonů, který se díky čistému systému Android bez grafické nadstavby může pyšnit označením Google Edition (GE). V USA se již prodává, takže bylo jen otázkou krátkého času, kdy se na webu objeví videa s jeho rozbalováním (“unboxing”). Jako jeden z prvních přišel s očekávaným záznamem server PocketNow.

HTC One Google Edition: Unboxing | Pocketnow

HTC One Google Edition: Unboxing | Pocketnow

Pokud se vám podaří HTC One GE objednat/získat, vězte, že dorazí v ploché, téměř čtvercové krabici – výrobce tedy nepřichystal pro speciální verzi nějaké výjimečné balení. Místo loga UEFA je na čelní straně logicky logo Google. Samozřejmě se liší i vyobrazení samotného telefonu s červenou tapetou na pozadí obrazovky, typickou právě pro Google Edition.

Na zadní straně krabičky jsou základní informace o modelu, pochopitelně zde nenajdete zmínku o grafické nadstavbě Sense 5, jako v případě klasického HTC One, nicméně (možná maličko překvapivě) je zde k vidění logo Beats Audio.

Po odstranění víka spatříte lepenkovou výplň, ve které čeká samotné zařízení, zabalené do ochranných fólií. Z vnějšího pohledu se bez jediného rozdílu jedná o standardní HTC One, což na videu můžete přímo porovnat.

K příslušenství se dostanete až po vyjmutí lůžka telefonu, pod kterým je krabice rozdělena přepážkou na dvě části. V pravé polovině najdete sluchátka v černo-červené barvě v provedení “špunty” s několika nástavci. Dále zde máme kabel s USB konektorem na jednom a microUSB na druhém konci, sloužící k připojení telefonu k počítači nebo k cestovní nabíječce. V levé půlce spodní části krabice jsou dvě samolepky s logem HTC, technické informace, manuály a prostředek na vyjmutí microSIM karty z těla telefonu.

Balení HTC One Google Edition mimo jiné ukazuje, že tento model není “dalším Nexusem” s typickou tmavě šedou krabicí, odpovídající jednotnému stylu.

Zdroje: YouHTC a PocketNow.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)