HTC chystá vlastní chytré hodinky. Předčí kontroverzní Gear od Samsungu?

HTC_one_watch_concept_1

S chytrými hodinkami se letos roztrhl pytel a je vidět, že začínají reagovat také velcí hráči na poli mobilních přístrojů. Druhou generaci SmartWatch představilo Sony, své želízko do ohně přidal také Samsung se svým řešením Gear. Jmenovat bychom mohli ještě také Pebble či hodinky od Qualcommu. A protože mezi nejznámější výrobce telefonů s Androiden stále ještě patří společnost HTC, proslýchá se, že i tchajwanští inženýři pracují na chytrých hodinkách. Zatím nevíme žádné detaily, snad jen plánované datum vydání na druhý kvartál 2014, platformu Android a také fakt, že by měly hodinky stejně jako Gear obsahovat kameru.

Na internet se dostaly dokonce obrázky, jak by mohly SmartWatch od HTC vypadat. Samozřejmě se jedná pouze o vymyšlený render.

HTC_one_watch_concept_1

I když většina z nás zatím chytré hodinky odmítá a považuje tento koncept za úplně zbytečný, není vůbec vyloučeno, že se za pár let propašují na ruku většiny z nás. S touto možností počítají i samotní výrobci a dá se tedy předpokládat, že modelů bude stále přibývat. V současné době tu máme velký souboj mezi trojicí Pebble, Sony SmartWatch a Samsung Galaxy Gear.

Těšíte se na hodinky od HTC? Uvažujete o chytrých hodinkách?

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)