Google+ pro Android aktualizován – nově s hashtagy a náhledy odkazů

g+

V návaznosti na nový design webu Google+ byla včera uvolněna také aktualizace klienta této sociální sítě pro Android. Nová verze přináší několik významných vylepšení, a jako obvykle slibuje též opravu nalezených chyb a lepší stabilitu.

Aplikace, která se o další krůčky přiblížila desktopové předloze, přichází s lepším sdílením odkazů z aplikací třetích stran. Stejně, jako v internetové verzi, mohou uživatelé při sdílení odkazu zobrazit “výstřižek/úryvek” nebo náhled odkazované stránky.

Dále byla přidána podpora tzv. “hashtagů,” na které jsou zvyklí především uživatelé Twitteru. Server Android Phone Fans k tomu dodává: Prosíme – používejte je střídmě. Poslední, co potřebujeme, jsou stavy kdy je #každé #slovo #uvedeno #křížkem. “Hashtagovací etiketa” říká, že jako hashtag má být použita jedna fráze nebo slovo, mající souvislost s odesílaným statusem.

Google+
Google Inc.
VerzeLiší se dle zařízení (12. 4. 2012)
VelikostLiší se dle zařízení


Zdarma

Zdroje: Android Phone Fans a Android Central.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)