Menu

Google Now přidává možnost příležitostného upozornění

Existuje spousta aktivit, které nepotřebujete realizovat každý den. I tak ovšem dokážou být stejně důležité jako ty pravidelné. Přesně proto společnost Google přidala do své aplikace Google Now možnost příležitostného upozornění. Jestliže máte nastavené hlasové rozpoznávání na Angličtinu, můžete vaše úkoly aktivovat frází “remind me”. Současná upozornění, která šla nastavit na “dnešek”, “zítřek” a specifické datum, byla obohacena o možnost “příležitostně”. S touto novou možností se vaše Google karty budou objevovat v náhodných intervalech. Podle redaktorů portálu AndroidPolice se jedná o rozmezí 2-3 dnů. Google Now vám díky této funkci pomůže s vašimi nepravidelnými, ale zároveň potřebnými úkoly.

Google Now

google now 1google now 2google now 3

Zdroj: Androidpolice.com.

 

Komentáře

Michal Lepíček

Michal Lepíček

7.7.2014 14:26

Zdá se to jako blbost, ale ve skutečnosti je to hodně chytrý!
Určitě využiju :)

DiGi

DiGi

7.7.2014 16:48

Jo, kdyby tyto Akce už byly i v češtině :(

Honzaaaaaaaaaa

z aplikace
7.7.2014 17:40

Jo, kdyby se lidi naucili anglicky…

Voralek

Štefan Vorálek 0

z aplikace
7.7.2014 18:21

To: Honzaaaaaaaaa; oni lidi anglicky umí, to není problém, ale zkoušel jste už někdy v google now přepnutém na angličtinu diktovat dotaz na české jméno, zkuste si treba dát dotaz How old is Miloš Zeman a nebo třeba navigate to Brno. Pak pochopite, že čeština pro google now by byla neocenitelna.

Roman

Roman

z aplikace
7.7.2014 20:03

@Honzaaaaaaaaaa:
Nezlob se na mně, ale jsi vůl!
Nevím proč by ti, kteří se narodili v Česku, čeština je jejich mateřský jazyk, češtinu používají denně a všude, nemohli taky i svůj mobil plnohodnotně používat v češtině.

Honzaaaaaaaaaa

z aplikace
7.7.2014 20:18

pokud trváte na cestine, zkuste Antelli.

dawidececk

z aplikace
7.7.2014 20:49

Tak vytvořte “rozpoznávač” češtiny, když vám to tak vadí….
Google Now je zdarma, tak si přestaňte stěžovat…

MartCT

MartCT

7.7.2014 22:48

@dawidececk:
Koukám někdo si zase nepřečetl 6 komentářů před sebou… Kde si kdo stěžuje nebo komu co vadí? Prostě by lidé stejně jako já využili v google now podporu češtiny, toť vše…

albion66

8.7.2014 7:05

@Roman
V jádru s tvým názorem souhlasím, ale přesně typické pro českého diskutéra je to co jsi předvedl v úvodu tvého příspěvku – “urážka”. Proč se my Češi nedokážeme ani trošku slušně chovat.

kromano

8.7.2014 13:01

Pravda, čeština mi v tomto taky chybí – a to ze stejného důvodu, jako psal Štefan Vorálek.
Antelli mám a jsem s ní spokojený, google now je ale o kousek dál – nemusím spouštět aplikaci, stačí jen říci “ok google”
Třeba se dočkáme.

DiGi

DiGi

8.7.2014 15:44

@Honzaaaaaaaaaa už bylo odpovězeno. Názvy ulic jsou česky a u nich pak s anglickým vstupním jazykem nepochodíš. Také občas diktuji odpovědi (Hangouts, SMS…) a tam bych Čechům rád odpovídal česky.

Vzhledem k tomu, že Google češtinu evidentně rozpoznávat umí tak “předposlední kapka” – povolení hlasových akcí – by snad nemusel být takový zásek.

Poslední kapka by pak bylo rozpoznávání češtiny offline (jako má u jiných jazyků).

RSS (komentáře k článku)