Aplikace Google Maps dostává Material Design, stáhněte si ji

Google Maps Material Design

Společnost Google po oficiálním uveřejnění nového mobilního systému Android 5.0 Lollipop postupně aktualizuje všechny svoje aplikace a přidává jim tzv. “Material Design”. Nyní se aktualizace uživatelského prostředí dočkala také aplikace Google Maps. Pojďme se krátce podívat na to, jak nyní vypadá.

Google Maps Material Design

V nové verzi aplikace Google Maps si na první pohled zcela jistě všimnete zcela předělaného uživatelského prostředí, které nově odpovídá standardu Material Design. Kromě změny designu se v aplikaci objevilo také několik dalších novinek. Jedná se zejména o hlubší integraci služby Uber, která se nyní potýká s mnoha problémy v několika zemích, a o přidání možnosti rezervace místa v restauraci přímo z karty restaurace v mapách.

Mapy s novým vzhledem

Aktualizace aplikace Google Maps by se měla v průběhu několika následujících týdnů dostat na všechna zařízení se systémem iOS a Android. Pokud se vám nechce čekat na oficiální aktualizaci, tak si ji od nás můžete stáhnout pomocí následujícího odkazu.

Líbí se vám Material Design v aplikaci Google Maps?

Zdroj: PHAndroid

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)