Google Instant – brzy i pro Android

Google Instant je nová metoda hledání od Googlu. Už nebude potřeba tlačítka hledat, jelikož vyhledávač nabídne výsledky v reálném čase (pro názornost zhlédněte video).

Live updating Google results

Live updating Google results

Co přináší Google Instant a jak funguje.

Google Instant přináší rychlejší a pohodlnější hledání. Při hledání, je možno rozdělit čas na zadání požadovaného výrazu a na čas, který je potřeba pro vyhledání výsledku. Google vyhledávač pracuje velice rychle, nejdéle však trvá zadání hledaného výrazu. Jak tedy celý proces zrychlit? Google se zamyslel, zkombinoval našeptávač s vyhledávání v reálném čase a výsledek je velice rychlé vyhledávání.

S Google Instant nebudete čekat na výsledek hledání, až napíšete celý výraz, stačí napsat první písmenko. Jakmile je první písmenko napsáno, našeptávač určí podle dostupných informací, co přibližně hledáte a okamžitě nabízí výsledky. S napsáním každého dalšího písmenka se výsledky neustále upřesňují.

Vyzkoušet můžete zde www.google.com/webhp?hl=en

Ukázka jak funguje Google Instant na mobilech

Google Instant Search for Mobile Demo

Google Instant Search for Mobile Demo

Na podzim by měl Google Instant dorazit i do Android telefonu.

Video Pavel Šimek ČT24

Oficiální stránka Google Instant www.google.com/instant/

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)