Google tvoří hardwarový supertým. Nově s inženýry z Nestu

hardwarovy supertym

Google koupil společnost Nest před čtyřmi lety, nechával jím ale volnost a Nest produkty stále tvořili stejní lidé. To se ale brzy změní. Google oznámil, že Nest se připojuje k hardware týmu Google, do kterého se nedávno přidali inženýři z HTC. Pod vedením Ricka Osterloha se tvoří hardwarový supertým.

Nový tým vede bývalý šéf Motoroly

V minulosti by takto velký hardwarový tým Google nebyl možný. Google totiž v tomto ohledu neměl ještě donedávna jednotnou vizi. Nyní pod vedením Ricka Osterloha, bývalého šéfa Motoroly, však můžeme vidět již dvě úspěšné řady produktů. Jednak jsou to Pixel produkty a pak také řada produktů Home.

hardwaovy supertym google

A právě k Home by se mohly přidat budoucí Nest produkty. Očekávat se dá lepší integrace s Google produkty a službami. A také využití umělé inteligence a strojového učení. Ve výsledku tak budoucí Nest produkty budou ještě lepší.

Oznámení o připojení Nest týmu k Google se objevilo na oficiální stránce společnosti. My už se nemůžeme dočkat toho, co v následujících letech hardwarový supertým Google dokáže vymyslet. Jak to máte vy?

Těšíte se na nové produkty, co vytvoří tento hardwarový supertým Google?

Zdroj: blog.google

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)