Google Glass nejsou zklamáním, vývoj jen potřebuje čas

Brian Ho

Společnost Google na začátku roku ukončila program Explorer a prodej chytrých brýlí Google Glass. Delší dobu se o tomto zajímavém konceptu nešířily žádné informace a skoro to vypadalo, jako kdyby se Google o Glass přestal zajímat a potichu ukončil vývoj. Na správnou míru ale nyní vše uvádí Eric Schmidt, výkonný ředitel Googlu. Ten oficiálně prohlásil, že Google Glass rozhodně nejsou “mrtvé”, ale zkrátka jen potřebují více času pro vývoj, aby bylo možné tento produkt rozšířit mezi běžné zákazníky. Zklamání médií a ostatních přirovnává k autonomním autům – také nejsme z jejich vývoje zklamáni, protože ještě nejezdí kolem nás, ale vývoj zkrátka potřebuje čas.

Google Glass na Alza Android RoadShow 2015

Čtenáři našeho portálu mohli brýle Google Glass vidět a vyzkoušet na vlastní oči

Google Glass představuje velmi zajímavý koncept, který v sobě ukrývá velký potenciál. Díky těmto chytrým brýlím totiž můžeme mít všechny informace přímo na očích, aniž bychom museli manipulovat s mobilním telefonem a rozptylovat se. Ještě jste Google Glass naživo nikdy neviděli a chtěli byste si je vyzkoušet? Pak dorazte na Alza Android RoadShow 2015.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek