Chromecast nabídne skvělou filmovou podívanou díky HBO Now

Chromecast_dongle

Všichni uživatelé Google Chromecast by nyní měli zbystřit, neboť jejich přístroj přichází s podporou několika nových aplikací a her. Zřejmě tou největší novinkou je podpora HBO Now, která přichází s klasickým modulem měsíčního předplatného. Za 15 amerických dolarů (přibližně 370 Kč) tak dostaneme přístup k většině obsahu, který tato aplikace nabízí. Výjimkou je bohužel streamované vysílání kabelové televize, které je dostupné pouze v samostatném balíčku.

Google Chromecast

Google Chromecast

Dále si můžeme nově pomocí Google Chromecast vychutnat pohled na nejrůznější pochutiny, díky další novince zvané Food Network. Zkrátka nepřijdou ani dobrodruzi, kteří milují cestování, nový Travel Channel je totiž určen právě pro ně. Kromě aplikací zaměřující se na videa a filmovou podívanou však Chromecast přichází také s podporou trojice nových her.

  • FitFlap – Hra využívající přední kamery pro snímání pohybu rukou samotného hráče. Úkol je prostý, mávat rukama tak rychle, aby prase na obrazovce vyletělo do takové výšky, aby sebralo co největší množství peněz.
  • Catch Phrase Blitz: V tomto případě se jedná o klasickou hádankovou hříčku, která vnese zábavu především na vaší domácí párty.
  • Tricky Titans: Poslední herní novinka vás převtělí do role Titána, který stojí na vrcholu vesnice a pomocí velké lopaty musí tamní domy skládat na sebe.

Zdroj: phandroid.com.

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)