Google připravuje aktualizaci kancelářských aplikací

google-drive-dokumente-tabellen-praesentationen-apps-1024×576

Aktualizace, které usnadňují práci nebo přidávají nové funkce, jsou vždy vítané. Zvláště pak, když se týkají aplikací používaných k práci a produktivním činnostem. Jednu takovou chystá také společnost Google, která aktualizuje svou sadu kancelářských aplikací, mezi které spadají Google Dokumenty, Tabulky a Prezentace. Ty se někdy v příštích dnech dočkají změn, které si nyní podrobněji popíšeme.

Kancelářské aplikace Google

Seznam jednotlivých změn kancelářských aplikací Google

  • Nově budeme moci upravovat názvy dokumentů, tabulek a prezentací přímo z menu, které se nachází v pravém horním rohu. To umožní rychlejší a jednodušší přejmenování našich souborů.
  • Při používání aplikace Google Prezentace budeme nově moci změnit rozložení již existujícího snímku pomocí jedné z několika předpřipravených šablon. To umožní především snazší úpravu a práci s prezentací na mobilním telefonu.
  • Poslední změna se týká používání Dokumentů Google v režimu spolupráce v reálném čase. Veškeré poznámky, náměty nebo připomínky kolegů, se kterými je dokument sdílen se budou zobrazovat v pořadí, v jakém byly provedeny. Budou tedy lépe seskupené, tudíž bude snazší na ně odpovídat.

Příchod aktualizace je očekáván v několika příštích dnech a celý proces proběhne automaticky.

Zdroj: androidcommunity.com

 

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)