Foursquare společně se Samsungem připravilo Stroj času

Foursquare – Aplikace pro Android ve službě Google Play

Sociální síť Foursquare se těší poměrně slušné oblibě, alespoň soudě z neustálých aktualizací od přátel, které se objevují na mojí facebookové zdi. Pokud náhodou Foursquare neznáte, vězte, že se jedná o aplikaci, pomocí které se můžete “checknout”, neboli ohlásit, na různých místech – v restauraci, u významné památky, na vrcholku hory… a samozřejmě svým přátelům na síti odeslat informaci o tom, kde zrovna jste a kolikrát už jste tam byli. Nádavkem je navíc možno za úspěšný check-in vydyndat na obsluze v restauraci třeba nějakou slevičku či extra službu. A klidně svým kamarádům můžete dané místo doporučit k navštívení.

The Foursquare Time Machine

Společně se Samsungem nyní připravil tým Foursquare projekt Time Machine, což je právě onen stroj času, který zmiňujeme v nadpisu. Díky němu se vám na atraktivně zpracované mapě zobrazí veškeré vaše cesty a místa, která jste za celou dobu používání Foursquare navštívili. Pomůže vám i s vyhledáváním dalších míst, které byste mohli chtít navštívit a ještě vám vygeneruje přehledné statistiky. Celé to vypadá velmi efektně a design působí správně futuristicky.

The Foursquare Time Machine (1) Time Machine pro pouhých 69 check-inů

nexusae0_timemachine_thumb (1) Time Machine pravidelného uživatele

Vzhledem k tomu, že Foursquare prakticky nepoužívám a nejzajímavější check-in mám v Los Angeles na E3, není přiložený screenshot až tak nabušený, jako budou ty od náruživých uživatelů. Ale i s těmi 69 check-iny to vypadá hezky :)

Foursquare City Guide
Foursquare City Guide

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)