Dmitrij Medveděv vyměnil iPhone za Samsung Galaxy S4

dmitrij_medvedev_ico

Ruský premiér Dmitrij Medveděv byl nedávno spatřen s novým chytrým telefonem v ruce – jednalo se o bílý Samsung Galaxy S4. Informace zasluhuje pozornost především proto, že v minulosti dával Dmitrij Anatoljevič přednost výhradně produktům firmy Apple.

Ruský premiér se Samsungem Galaxy S4 Ruský premiér se Samsungem Galaxy S4

Připomeňme, že v červnu 2010 během cesty do Silicon Valley Medveděv, který byl v té době prezidentem Ruské federace, dostal iPhone 4 přímo z rukou Steva Jobse, a to den před zahájením oficiálních prodejů. Od téhož roku navíc používal první generaci iPadu.

Dmitrij Medveděv dostal iPhone 4 od Steva Jobse Dmitrij Medveděv dostal iPhone 4 od Steva Jobse

Že Medveděv našel zalíbení v produktech Apple, je v Rusku dobře známý fakt. Například v dubnu 2011 mu účastníci projektu Comedy Club věnovali Apple iPad 2, v jehož paměti byly nahrány všechny jejich pořady a komedie. Fan klub “Medveděv Girls” a skupina podobně smýšlejících lidí v jedné ze sociálních sítí šli ještě dál a darovali Dmitriji Anatoljevičovi exkluzivní smartphone – DimaPhone.

Medveděv dostal také DimaPhone Medveděv dostal také DimaPhone

Medveděv dostal iPad 2 plný videí Medveděv dostal iPad 2 plný videí

Nyní se však Dmitrij Medveděv z nějakého důvodu rozhodl opustit smartphone značky Apple ve prospěch vlajkové lodi Samsungu. Možná, že brzy uvidíme předsedu ruské vlády s tabletem korejského výrobce v dlaních.

Ruský premiér se Samsungem Galaxy S4 Ruský premiér se Samsungem Galaxy S4

Premiér Dmitrij Medveděv je aktivním bloggerem, který často publikuje na sociálních sítích, včetně Instagramu, fotografie pořízené svými mobilními “hračkami”.

Podle průzkumu veřejného mínění je předseda vlády nejvíce známým bloggerem v zemi: “Slavné lidi, kteří mají své blogy, bylo schopno vyjmenovat 33 % Rusů. Lídrem z pohledu známosti je Dmitrij Medveděv, kterého zmínila pětina respondentů. Dotazovaní také často uváděli blog prezidenta Vladimira Putina, čímž patrně měli na mysli oficiální stránky prezidenta na sociální síti.”

Zdroj: Hi-Tech@Mail.ru.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)