Výrobce obalů odhalil design OnePlus 7. Telefon bude mít bezrámečkový displej a 3 hlavní fotopaaráty

design telefonu oneplus 7

Minulý měsíc jsme mohli vidět koncepty OnePlus 7 a poprvé tak mít lepší představu o tom, jak očekávaný telefon vypadá. Nyní jsme se dočkali úniku od výrobce obalů. Díky tomu máme pohled na telefon od jiného zdroje a vypadá to, že původní koncept byl pravdivý. Nové snímky ukazují bezrámečkový design, vysunovací selfie kameru i 3 hlavní fotoaparáty.

OnePlus 7 přinese hned několik výrazných novinek

Z přední strany vypadá OnePlus 7 hodně povedeně, nemá žádný výřez ani průstřel. Díky tomu se může chlubit bezrámečkovým designem. Po stranách telefonů nechybí klasická tlačítka jako je kolébka hlasitosti anebo zapínací/vypínací tlačítko. Zůstat by měl i hardwarový posuvník pro výběr profilů upozornění.

Změnu můžeme vidět u slotu na SIM kartu, který se přesunul na spodní stranu vedle USB-C. Nechybí ani hlasitý reproduktor. Pokud jde o 3,5mm audio konektor, tak OnePlus 7 jej mít nebude. To ale není velké překvapení, protože už OnePlus 6T “3,5 mm jack” neměl. Další nepříliš překvapivou věcí je čtečka otisků prstů v displeji.

O výkon se má starat Snapdragon 855, který doplní až 12 GB paměti RAM a až 256 GB vnitřní paměti. Baterie má mít kapacitu 4 000 mAh a nebude chybět 44W ultra rychlé nabíjení nazvané Warp Charge.

Jak se vám líbí design telefonu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)