Dead Trigger – videopohled

dead trigger featured

Mysleli jste si, že nás čeští Madfinger Games po Shadowgunu už ničím nepřekvapí? Opak je pravdou, přichází zombie střílečka z první osoby Dead Trigger!

Madfinger Games mám rád, po úspěchu Shadowgunu jsem tušil, že tohle je ten správný směr, kterým by se Android hry měly uchylovat. Tím myslím skvělou optimalizaci pro většinu Android zařízení a hlavně super hratelnost bez omezení.

dead trigger featured

Dead Trigger

Zombies jsou věčné téma a nejspíš tomu tak v budoucnu i zůstane. Na jejich zabíjení není nic špatného, přece jen už jsou jednou mrtví a chtějí vás zaživa sežrat. Zombie módy si získali značnou popularitu u PC a konzolí v hrách jako Call of Duty, či samostatnou kooperativní akci Left for Dead. Jejich výhodou je multiplayer, kterým sice zatím Dead Trigger nedisponuje, ale doufejme, že se ho v budoucnu dočkáme. I bez něj je ale hra velmi zábavná.

deadtrigger1

Toto video slouží jako první pohled hry Dead Trigger. Rozhodně doporučuji si ji koupit, vyzkoušet a ocenit kvality studia Madfinger Games. I když ne každého baví přímočaré likvidování nemrtvých, tak tohle je jednoznačná pecka!

Video

Dead Trigger – videopohled

Dead Trigger - videopohled

 

 

Dead Trigger: Survival Shooter
Dead Trigger: Survival Shooter

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

shadowgun 1

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 55

Hry Jirka Pernica Jirka Pernica
3 min. uložit na později
perrymain

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 70

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později

Komentáře (22)