Další uniklé fotografie modelu Huawei Ascend Mate

huawei-logo-300×300

Předešlý rok máme za sebou a vstupujeme do toho nového, který bude opět ve znamení nových a nových přístrojů se systémem Android. Jak jsme již několikrát předesílali, letošní rok se ponese mimo jiné ve znaku telefonů s obrovskými displeji, jejichž úhlopříčky startují na 5 palcích. Společnost Huawei oznámila svůj model Ascend Mate, který disponuje obrovským 6,1palcovým Full HD displejem a řadí se tak na mezi největší telefony na světě. Nyní na internet pronikly další snímky tohoto zajímavého modelu a konečně se můžeme podívat také na zadní část zařízení.

Huawei-Ascend-Mate-leak

huawei ascend mate yu 2012 12 23

 

华为 HUAWEI 余承东 6.1寸全高清大屏手机

华为 HUAWEI 余承东 6.1寸全高清大屏手机

Co o tomto přístrojí víme? Kromě obrovského displeje ukrývá zařízení “pod kapotou” čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,8 GHz a 2GB RAM paměť. Aby přístroj vydržel při životě co nejdéle, Huawei do tohoto obra zabudoval akumulátor o kapacitě 4000 mAh, i přesto si přístroj drží tloušťku pouhých 9,9 mm. Více informací se dozvíme na akci CES 2013, na které by měl být tento přístroj představen a která se koná již 8. – 11. ledna v San Francisku.

zdroj: phandroid.com, phandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)