CyanogenMod 12 má novou zaváděcí animaci. Je “oslnivě” bílá

CyanogenMod.3

Vývojáři intenzivně pracují na přípravách stabilního sestavení CyanogenModu 12, což dokazuje i nová zaváděcí (“bootovací”) animace, která se objevila v nočních sestaveních (“nightly builds”). Opět se jedná o jednoduchou grafiku, v níž hraje hlavní roli modrý robot, který je ale tentokrát na bílém pozadí.

Světlé provedení patrně nepotěší při restartu zařízení ve tmě, neboť během startu zpravidla nefunguje automatické řízení úrovně podsvícení displeje, takže uživatel bude osvícen “na plný výkon”.

CyanogenMod 12 má novou zaváděcí animaci CyanogenMod 12 má novou zaváděcí animaci

Jak je vidět z nové startovací animace, CM12 zohledňuje nejnovější designové standardy pro Android Lollipop a grafiku ve stylu “Material”.

Noční sestavení CyanogenModu 12 jsou k dispozici teprve několik týdnů (viz naše zprávička ze začátku ledna CyanogenMod 12 – první nightly verze ke stažení) a nová verze má kromě Androidu 5.0 Lollipop přinést také vylepšenou podporu grafických témat (viz CyanogenMod 12 nově získává podporu témat).

Nová zaváděcí animace bude v seznamu provedených změn sice jen relativní maličkostí, onou “třešničkou na dortu”, přesto krátce po svém uvedení zaujala nejedno zahraniční médium a vyvolala bouřlivé diskuze. Pokročilejším uživatelům alternativních ROM jistě nemusíme připomínat, že pokud by novou úvodní grafiku nemohli vystát, mohou ji relativně snadno nahradit jinou.

Jak se vám líbí nová animace, se kterou se pravděpodobně budeme setkávat v CyanogenModu 12? Podělte se o své dojmy a názory v diskuzi pod tímto článkem!

Zdroje: Android Authority, Android Police, AndroidGuys.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

kalkulacky_ico

SvětAndroida doporučuje: 4 kalkulačky

AplikaceKarel Kilián Karel Kilián
9 min. uložit na později

Komentáře (16)