Chytré hodinky od Googlu jsou v pokročilém stádiu vývoje – dočkáme se brzy?

smartwatch_google_render

O tom, že Google připravuje svou verzi chytrých hodinek, již není pochyb. Některé drby dokonce hovořily o představení hodinek spolu s Nexem 5 a Androidem 4.4. To se však nejeví příliš pravděpodobné. Podle zpravodajů z Wall Street Journal jsou hodinky již téměř hotové a Google momentálně jedná s asijskými společnostmi o podmínkách masové výroby. Zda se podívají na trh ještě tento rok a stihnou vánoční sezonu, je nejisté. Možné to však je.

Google-Smartwatch_1

Připomeňme si hlavní vlastnosti připravovaného zařízení. Tou primární by měla být maximální možná integrace s asistenční službou Google Now. Podle Evy Dou z WSJ Google také zapracoval na výdrži chytrých hodinek, takže by se neměly potkávat s nabíječkou tak často. Rozhodně tedy ne každý den. Zda firma z Californie dokáže představit lepší produkt a předstihnout tak konkurenci, se dozvíme v příštích měsících.

Zdroj: TalkAndroid, Wall Street Journal

Těšíte se?

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)